Güçlü bir medyayız

Kendi gücümüz ve mecralarımız ile müşterilerimize, 360 derece hizmet sunuyoruz

Tanışmaya, bizim hakkımızda merak edilen konulardan bir tanesi ile başlayalım;
Neden adımızda ‘Reklam, ajans ya da creative’ gibi ibareler yok da ‘Medya’ vurgusu var.
Çünkü 3 Boyut Medya, reklam, tasarım ve prodüksiyon ajansı olmasının yanı sıra, Bursa’daki diğer ajanslara tasarım, planlama, strateji ve prodüksiyon desteği sunan, kendi bünyesinde hazırladığı ve geniş kitlelere ulaşan dergisi olan bir ‘medya’ grubudur.

Ekip olarak yola çıkarken kendimize şu soruyu sorduk;
“Bir ismi, kendi gücümüzle nasıl marka yapabiliriz?”
 2.soru şu şekilde devam etti;
“3 Boyut Medya olarak müşterilerimizi en doğru, hızlı ve uygun fiyatlı şekilde geniş kitlelere nasıl ulaştırabiliriz”
   Müşterilerimize 360 derece kapsamlı bir hizmet sunabilirsek, hem daha hızlı ve istediğimiz şekilde çözüm üretebilir hem de bunu uygun fiyata yapabilirdik.
  • Doğru tasarım,
  • Doğru planlama ve strateji,
  • Doğru fotoğraf/video,
  • Doğru hedefleme,
  • Ve tabi doğru bir mecra gücüne ihtiyacımız vardı.
Sadece tasarım yapmak, sadece fotoğraf/ video çekmek, sadece sosyal medya yönetmek ya da web sitesi hizmeti vermek, hem istediğimiz fikirleri hayata geçirmede hem de bu fikirleri hayata geçirme hızımızda etkili olacaktı. Biz de kendimize sınır koymamak, süreçleri hızlandırmak ve tüm ihtiyaçlara tek çatı altında cevap verebilmek için geniş bir medya şirketi olduk.
  • Reklam fikri oluştururken neden bu fotoğrafı çektirebilir miyiz, maliyeti ne olur ve müşteri onaylar mı diye tedirgin olup vakit kaybedelim ki?
  • Sosyal medya için içerik hazırlarken, neden müşterimize fotoğraf/video masrafı çıkaralım ki?
  • Tanıtım filmine ihtiyaç duyulduğunda neden fikirlerimizi prodüksiyon ajanlarına benimsetmek ile vakit kaybedelim ki?
  • Hangi dergide yer alsak ya da Bursalılara hangi mecradan ulaşsak diye düşünmek yerine okunan ve içeriği dolu, geniş kitlelere ulaşan bir dergiyi biz yapsak, bir marka kursak ve Bursa’da her ay 15’binden fazla tık alsa ve sosyal medyası ayda 300 bin kişiye ulaşsa, daha pratik olmaz mı dedi ve bunların hepsini hayata geçirdik.

Kurumsal Kimlik

Markanızın isminden başlayarak, tüm kurumsal ürünlerin tanıtımını yapıyoruz. Logo, kartvizit, dosya, antetli kağıt vb…

Açık Hava Reklamları

Açık hava kampanyalarında kısa sürede kitleye mesajınızı doğru şekilde vermelisiniz. Tasarımdan planlamasına tüm süreci detaylı şekilde yönetmesini çok seviyoruz.

Fotoğraf Çekimi

Kataloglarınız, web siteniz ve sosyal medyanız için ürünlerinizi, iç mekanlarınızı profesyonel şekilde çekip düzenliyoruz

Grafik Tasarım Hizmeti

Fuarlarda ya da müşteri ziyaretlerinizde ürünlerinizi, hizmetlerinizi anlatan katalog, broşür gibi tüm basılı materyallerin tasarlanması

Website Tasarımı

Hedef kitleniz dijitaldeyken, siz hala web sitenize önem vermiyorsanız, markanıza en büyük yanlışı yapıyorsunuz demektir. Dijitaldeki yüzünüzü dönemin  trendlerine uygun tasarımla yapıyoruz

Tanıtım Filmi

Hem yerden hem gökyüzünden yüksek çözünürlüklü olarak markanızı en iyi tanıtacak şekilde önce senaryosunu oluşturuyor sonra çekimlerini yapıyoruz

Medya Planlama

Hedef kitleye nasıl ulaşılacağını, kampanyanın hangi platformlarda nasıl yürütüleceğinin planlanması. Hedef kitle nerede, ne yapıyor ve markayı ona nasıl ulaştırabiliriz?

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyanızın, hedef kitleniz üzerinde iyi bir izlenip bırakması için kaliteli içerikler üretiyor ve marka bilinirliğinizi arttırıyoruz

Kurumsal Süreli Yayın

Marka imajınızı arttırmak, sektördeki tecrübelerinizi aktarmak ve hedef kitle üzerinde güven oluşturmak için markanıza ait kurumsal dergi ve gazetenizi tüm süreci ile yönetiyoruz.