360 derece gökyüzü çekimleri

Bursa’da inşaat şirketleri ile en yoğun çalışan ve onlar için en farklı projeleri üreten ajansımızın, Türkiye’de bir ilk gerçekleştirdi ve gökyüzünden 360 derece çekim ile proje render çizimlerini birleştirdi. Hem inşaat sektörünün işini kolaylaştıran hem de daire alacak kişilerin bitiminde nasıl bir yerde oturacağını gökyüzünden 360 derece ‘GERÇEK GÖRÜNTÜLER’ ile görmelerine olanak sunduk.

Nerede kullanıldı;

Proje temel aşamasında bile değilken, projeyi bitmiş gibi göstererek reklam kampanyaları etkili hale getirildi.
Web sitesi daha aktif kullanıldı.
Katalog, broşürlere eklenen QR kod ile görüntülendi.
Müşteri adaylarına sosyal medyadan DM ve Whasapp’tan link olarak gönderildi.
Açık hava, dergi, gazete reklam çalışmalarında kullanıldı.


Bursa’da 30’dan fazla inşaat firmasına projelerinin tanıtımı için gökyüzünden 360 derece çekim hizmeti sunduk. Bunlardan bazılarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Demirdemirtaş İnşaat

SkyTower projesinde gökyüzünden 360 derece çekim tekniğini kullanarak, henüz temeli bile atılmamış projenin tanıtımını bitmiş gibi yapma fırsatı buldu.


İstanbul Yolu- Sky Tower

Ali Bostancı İnşaat

Ali Bostancı İnşaat, son 3 senedir başladığı her projede gökyüzünden 360 derece çekim tekniği ile projelerini bitmiş gibi göstererek, tanıtımlarına güç katıyor.


Mudanya- Falez Evleri
Yunuseli – Ece Garden
Hamitler- 35. Etap
Soğanlı Mh.- 7. Etap

Ona İnşaat

Ona İnşaat, Bursa Odunluk Mahallesi’nde lokasyon ve doğaya yakınlığını en doğru ve etkili şekilde gösterebilmek için gökyüzünden 360 derece çekim tekniğini kullandı.


Odunluk Mh. Ona Rezidance

YB Yapı

YB Yapı, 2018 yılından beri hayata geçirdiği projelerde gerek gökyüzünden 360 derece çekimi gerek 360 derece örnek daire çekimini aktif şekilde kullanmaktadır.

Shu Altınşehir
Shu Ertuğrul
Shu Özlüce

Başolhan İnşaat

Yıldırım’da kentsel dönüşüm projeleri yapan Başolhan İnşaat, 2018 yılından beri gökyüzünden 360 derece çekimlerimizi kullanmaktadır.

Sinandede 471
Başolhan Millet

Lik Yapı

Mudanya’da yurtdışı müşterilerine proje tanıtımını yapabilmek, projenin konumunu ve çevresini en doğru şekilde gösterebilmek için Lik Yapı’da 3 Boyut Medya’yı tercih edenler arasında.

Mudanya Dikilitaş

Category: Slider
Author: 3 Boyut Medya
Client: İnşaat sektörü
Date: Haziran 19, 2019