Uncategorized

Otel tanıtımınızı 360 derece etkili hale getirin

[sg_popup id=”3″][/sg_popup]Sevgili dostlar merhaba

Hepimiz Bursamıza daha yüksekten bakabilmek için Z yoluna, ya da Bakacak bölgesine çıkmışızdır. Oraya ilk çıktığınız günü hatırlıyorsanız gördüğünüz manzara karşısında eminim ki soluğunuz kesilmiştir. Kiminiz cep telefonundan fotoğraf çekerek kiminiz de yanımızda götürdüğümüz fotoğraf makinesi ile o manzarayı ölümsüzleştirmek için çabalamışsızdır. Tabi birçoğumuzda sosyal medya hesaplarımızda manzarayı tüm arkadaşlarımızla paylaşmışsınızdır.

Peki Bursa’yı yüksekten görmek için dağ yoluna gitmek gerekmese, ya da Bakacak bölgesine saatler süren yolculuk ile yorulmadan istediğimiz yerden, Bursa manzarasının tadını çıkarsak nasıl olurdu?
Yok artık dediğinizi duyar gibiyim ama gelişen teknoloji ve 3 Boyut Medya’nın çalışmaları ile Bursa’da ilk olarak gerçekleştirdiğimiz ‘gökyüzünden sanal tur uygulaması’ ile Bursa’yı artık havadan gezmeniz mümkün.

Peki şimdi şöyle bir düşünelim;
Neden sadece Bursa manzarası ile yetinelim?
Mesela yazın gideceğimiz tatil için otel seçimi yaparken oteli havadan görebilsek iyi olmaz mı ?
Bizce hem otel tanıtımı için hem de müşteri adaylarının karar vermeleri için havadan sanal tur uygulaması önemli bir etkiye sahip olurdu.

Havadan sanal tur uygulamasın işletme açısından değerlendirecek olursak;

Bir oteliniz ya da tatil köyünüz var. Çok büyük paralar harcadınız ve sonunda güzel ve ihtişamlı bir konaklama merkezine sahip oldunuz. Peki bunun tanıtımını sadece sıradan ve durağan fotoğraflar ile mi yapacaksınız? O kadar emeğin tanıtımını sadece yerden ve otel içinden çektiğiniz bir kaç fotoğraf ile mi gerçekleştireceksiniz. O tek kare ve soğuk fotoğraf kareleri sizin otelinizin kalitesini ne kadar yansıtacak ?
Otelinize ve emeklerinize yazık etmeyin.

Size bir soru soracağım.
Neden insanlar hep bildikleri otellere gitmeyi tercih ediyorlar ?
Cevap tabiki çok açık;
– Çünkü insanlar gezip gördükleri, bildikleri otellere güveniyor, herhangi bir sürpriz ile karşılaşmak hayal kırıklığı yaşamak istemiyorlar.
Peki şimdi size web siteniz üzerinden ya da yapacağınız reklam kampanyaları ile müşteri adaylarınıza, otelinizin içini gökyüzünden başlayarak gezdirerek, aynı güven duygusunu verebileceğinizi söylesek.

Gökyüzünden sanal tur uygulaması ile konaklama merkezinizin tüm görkemli yapısını, büyüklüğünü, sosyal alanlarını, konumunu, sahile ya da merkeze olan uzaklığını bir nokta sanal tur uygulaması ile müşterilerinize gösterebilirsiniz. Müşterilerinize, havadan ve yerden 360 derece sanal tur uygulaması ile otelinizin içini ve gökyüzünden görkemli yapısını göstererek, satış pazarlama işleminizi web siteniz üzerinden etkili şekilde başlatabilirsiniz.

Peki gökyüzünden sanal tur uygulamanızı nerelerde kullanabilirsiniz;

Web sitenize yükleyerek elde edeceğiniz link sayesinde, her türlü reklam ve tanıtım materyallerinizde sanal tur uygulamanızdan faydalanabilirsiniz. Bilboard reklamlarınıza koyacağınız QR kodu ile, sosyal medya hesaplarınızdan paylaşım yaparak, televizyon, dergi, gazete ve radyo reklamlarınızda vereceğiniz link adresi ile kapılarınızı sanal dünya üzerinden müşterilerinize açabilirsiniz.

Tanıtımınızı şansa bırakmayın.
Müşterilerinize güven duygusu vererek, sizi tercih etmeleriniz sağlayın.

Write A Comment

Sohbeti başlat
Bize yazabilirsiniz
Merhaba,
size nasıl yardımcı olabiliriz?