Uncategorized

Sahibinden.com’da 360 derece fotoğraflı ilan dönemi

sahibinden.com- 360 derece fotoğraf dönemi

Sahibinden.com, “360 derece fotoğraflı ilanlar” hizmetini hayata geçirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, sahibinden.com, Türkiye’de bir ilke imza atarak “360 derece fotoğraflı ilanlar” ile kullanıcılarına farklı bir deneyim yaşatmaya başlıyor. Bugün itibarıyla hayata geçirilen “360 derece fotoğraf” özelliğiyle, kullanıcılar emlak veya vasıta ilanı verirken 360 derece kameralarla çektikleri fotoğrafları yükleyebilecek. Bu sayede ilana bakanlar, sanki oradaymış gibi söz konusu emlak veya vasıtayı her açıdan görebilecek.

Yeni uygulama hakkında açıklamada görüşlerine yer verilen sahibinden.com İş, Servis ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer, “360 derece fotoğraf” ile yenilikçi ve farklı bir hizmete daha imza attıklarını ifade ederek, şunları kaydetti:

“Kurulduğumuz günden bu yana geliştirdiğimiz uygulama ve hizmetlerle ülkemizde sektörün ilklerine imza atıyoruz. Dijital dünyanın hayatımıza getirdiği yeniliklerden biri olan 360 derece fotoğraf özelliğini de hayata geçirmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu uygulama ile ilan bakan kullanıcılarımız kendilerini, baktıkları evin içindeymiş ya da otomobilin sürücü koltuğunda oturuyormuş gibi hissedecek. İlan bakma deneyimine yeni bir anlayış katacağına inandığımız ‘360 derece fotoğraf’ özelliği sayesinde, alıcıların karar verme sürecinde, satıcıların da sonuca ulaşma sürecinde büyük kolaylık ve hız kazanacağına inanıyoruz. Önümüzdeki dönemde de geliştireceğimiz yeni ve farklı uygulamalarımızla kullanıcılarımız için daha kaliteli ve güvenli alışverişin ilk adresi olmayı sürdüreceğiz.”


Sizde inşaa ettiğiniz bir yapıyı ya da satışını yaptığının yapının 360 derece görüntüsünü 3 Boyut Medya çözüm ortaklığı ile yaptırabilir, tecrübelerimizden faydalanarak, satışlarınıza hız katabilirsiniz.

İletişim için TIKLAYINIZ…

Write A Comment

Sohbeti başlat
Bize yazabilirsiniz
Merhaba,
size nasıl yardımcı olabiliriz?