Uncategorized

Yeni markamız BB Life Dergisi yayın hayatına başladı

3 Boyut Medya olarak 3 senedir reklam alanında verdiğimiz hizmetleri yayıncılık alanına da taşıyoruz. Uzun araştırmalar sonucu ‘Herkes okusun diye her yerdeyiz’ sloganıyla ortaya çıkan BB Life Dergisi, daha ilk sayısında 50 farklı kafe ve restoranın 1200’den fazla masasında yerini aldı. 7.000 adet basılan BB Life Dergisi, ilk sayısından itibaren, şehir merkezinin her bölgesine yayıldı ve insanların masasına dahil oldu. Bursa dergileri arasında içeriği en dolu yayın olan BB Life Dergisi’ni BiBursa.com üzerinden de ÜCRETSİZ okuyabilirsiniz.

BB Life Dergisi tanıtımından;

Çayınızı, kahvenizi ya da white chocolate mochasınızı yudumlarken bir şeyler okumak isterseniz BB Life Dergisi olarak her ayın 1’inde ÜCRETSİZ olarak cebinizdeyiz. BB Life Dergisi olarak, uzun hayaller sonucu 2018 yılının Ekim ayında 1.sayımızı siz değerli okurlarımız ile buluşturduk.
‘Herkes okusun diye her yerdeyiz’ sloganıyla yayın hayatımıza başlarken en büyük misyonumuz Y ve Z kuşağı gençlerini sosyal medyadan biraz olsun uzaklaştırmaktı.
Evinizde, iş yerinizde, kafe restoranlarda ya da toplu taşıma araçlarında canınız sıkılmasın ve ÜCRETSİZ dergi okuyabilin diye BB Life Dergisi olarak her geçen gün daha çok çalışacağız.
Sosyal içerikli özel tasarım kapaklarımızın yanında toplumu ve nesilleri, eleştirel bakış açısı ile ele alıp, bu bakış açısı ile haberler hazırlıyor olacağız Bu eleştirel tavrımız bazen sizin, bazen sevdiğiniz birinin canını sıkabilir bizlere kızabilirsiniz. Eğer bize sinirlenir ve eleştiride bulunmak isterseniz sizleri sosyal medya hesaplarımızda hep dinliyor olacağız. Bizlere yazabilirsiniz.

Write A Comment

Sohbeti başlat
Bize yazabilirsiniz
Merhaba,
size nasıl yardımcı olabiliriz?