Uncategorized

Bursa’nın tüm kafe ve restoranları BiBursa.com’da

Bursa kafe ve Bursa restoranları, akıllı lokasyon bulma özelliği ile birleştiren BiBursa.com hizmete açıldı. Konumunuza en yakın kafe, restoran ve diğer tüm sektörleri size gösteren BiBursa.com, gerek kullanıcılara gerekse işletme sahiplerine fayda sağlıyor.

    <strong>   Bursa'nın etkinlik rehberi; BiBursa.com</strong>

Bursa ‘da gezilecek yerleri, kafe, restoranları, ve diğer tüm sektörden paydaşları bir arada buluşturan BiBursa.com, Bursa’nın dijitaldeki en büyük markası olmak için çalışmalara başladı. Bursa’yı tek çatı altında toplamak amacıyla hizmete başlayan BiBursa.com, her ay Bursa’daki etkinlikleri de takipçilerine sunacak. Gerek modern tasarımı gerekse işletme sahiplerine sunduğu özel hizmetler ile Bursa’ya gelen yerli ve yabancı turistlerin yanı sıra Bursalıların da dijitalde rehberi olacak durumda.

   Instagram sayfası ile dikkat çekiyor
Kolay kullanımı ile Bursa’daki işletmeleri kullanıcılara tavsiye etmeyi ve bu sayede hem müşteri memnuniyeti hem de işletmelere yeni müşteriler kazandırmayı hedefleyen BiBursa.com’un Instagram sayfası tasarımı ile de dikkat çekiyor. 3 Boyut Medya Reklam Ajansı tarafından planlanıp hayata geçirilen Instagram sayfası göze hitap etmesinin yanı sıra kullanıcılarına sunduğu içerikler ile Bursa’da takip edilmesi gereken faydalı Instagram sayfaları arasında.

Bursa’nın tanıtım misyonunu üstlenen BiBursa.com’u sizde Instagram üzerinden takip ederek destek olabilir, paylaşımlar ile Bursa’yı daha yakından tanıyabilirsiniz.

BiBursa.com Instagram Sayfası : BiBursa

Write A Comment

Sohbeti başlat
Bize yazabilirsiniz
Merhaba,
size nasıl yardımcı olabiliriz?