Uncategorized

Projeyi temeldeyken bitmiş gibi gösterin

Yepyeni bir projeye başlıyor ya da devam eden projenin tanıtımını nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, 3 Boyut Medya olarak sizlere tanıtımınızı ve müşteri sunumlarınızı güçlendirecek bir çalışmadan bahsetmek istiyoruz.

Bir projenin satışındaki en zor süreç, temelden olandır. Çünkü müşterilerinize elinizde gösterebileceğiniz sadece 3 boyutlu render çizimleriniz vardır ve tabi bir de kataloğunuz. Yani müşterilerinize ilk etapta ‘hayal ve güven satmak’ zorundasınızdır. 3 Boyut Medya Reklam Ajansı olarak, sizlere 2017 yılından beri Bursa’da onlarca inşaat firması için çalıştığımız ve hepsinden olumlu dönüşler aldığımız gökyüzünden 360 derece çekim ile render çizimlerinizi birleştiren ve pazarlamanıza güç katan uygulamamızdan bahsetmek istiyoruz.

   PROJENİN KONUMU VE ÇEVRESİ HAKKINDA %100 GERÇEK GÖRÜNTÜLER

Gelen her müşterinizi satış ofisinize ya da proje alanınıza götürmek zorunda kalıyorsanız, bu size hem maliyet hem de zaman açısından olumsuz etkilemektedir. Halbuki müşteri adayınız ofisinize geldiğinde ya da sosyal medyadan “projenin konumu neresi?” şeklinde mesaj attığında ona sadece tek bir link atarak kafasında oluşacak tüm soruları cevaplayabilirsiniz. Projemiz şu şu sokakta ve yakınlarında şunlar var, çok güzel bir doğası ya da çok merkezi bir konumda demek yerine tüm bu bilgileri gösterebileceğiniz bir çalışma ile sunumunuzu yapsanız nasıl olurdu? İşte gökyüzünden 360 derece çekim ile render çizimlerini bu yüzden birleştirdik 🙂

   PROJENİZİ BİTMİŞ GİBİ GÖSTERİN   

Projenin konumunun yanı sıra tamamlandığında nasıl ve ne şekilde görüneceğini, giriş çıkışlarını, binalar arasındaki mesafeler gibi tüm soru işaretlerini tek bir çalışma ile cevaplayabilirsiniz.
Örn: Ona İnşaat için yaptığımız gökyüzünden 360 derece çekim çalışması ile proje henüz temel aşamasındayken, 4 tarafından çekerek, müşterilerinin görmelerini sağladık.

   ÇALIŞMAYI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

 

   REKLAM ÇALIŞMALARINIZ DA KULLANABİLİRSİNİZ

Gökyüzünden 360 derece çekim ile hazırlayacağımız çalışmayı, tüm tanıtım materyallerinizde kullanabilirsiniz. %100 mobil uyumlu olmasının avantajı ile sosyal medyada hesaplarınızda paylaşabilir, katalog ve reklam çalışmalarınızda QR kod yardımı ile müşterilerinizin görmesini sağlayabilir, yurtiçinde ve yurtdışındaki hedef kitlenize mesaj olarak gönderebilir, web sitenizde yayınlayarak çok geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz.

Write A Comment

Sohbeti başlat
Bize yazabilirsiniz
Merhaba,
size nasıl yardımcı olabiliriz?