Merhabalar;
‘Her katalog 1 maket’ sloganı ile Bursa’da yine bir ilke imza attığımız, arttırılmış gerçeklik uygulaması ile konut firmalarının tanıtımlarına yeni bir heyecan getirdik. Daha önce Coca Cola, Pepsi, Domestos gibi dünya devi markaların kullandığı uygulamayı, Bursa’da ilk kez uygulayan firma olmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Peki ‘Her katalog 1 maket’ sloganı nedir?

Büyük maliyetler harcanarak hazırlanan katalog, maket, dergi ve gazete ilanlarını daha etkili hale getirmek, proje maketini bu basılı ürünler aracılığı ile hedef kitlenin olduğu her yere götürmek amacıyla oluşturduğumuz bir slogandır. Daha açık anlatmak gerekirse, 1000 adet katalog artık 1000 adet(en az) maket görevi görecek. Bu sayıya firmanın, dergi ve gazete ilanlarını da eklediğimizde sayı etkileyici bir hale geliyor. Elinde proje kataloğu ya da dergi gazete ilanlarından birisi olan kullanıcı, projenin 3 boyutlu modelini cep telefonundan ya da tabletinden inceleyebilecek.

Son yıllarda konut alanında yaşanan hızlı gelişmeler ve değişimler, firmaları standart yapısından çıkarıp, daha dijital, daha farklı olma yoluna götürdü. Çünkü marka bilinirliği ve prestiji için farklılaşma kavramı son yıllarda çok daha fazla önem kazandı. Standart tanıtımlar ile müşterilerin dikkatini çekemeyen inşaat firmaları, farklı tanıtım yollarına başvurarak, daha kolay farkındalık yaratmakta, proje tanıtımlarını ve hatta satışlarını daha hızlı yapmaktadır. 3 Boyut Medya olarak bizde, sektöre kazandırdığımız birçok yeniliğin ardından arttırılmış gerçeklik teknolojisinide Bursa’da yapan ilk firma konumundayız.

Her müşteriye 1 maket vermek neden önemli?İncelemek için TIKLAYINIZ…

Aşağıda Ali Bostancı İnşaat’ın Bursa Mudanya bölgesinde inşaatı devam eden Falez Evleri 2 projesinin örnek videosundan örnek bir çalışmayı inceleyebilirsiniz.

Write A Comment

Sohbeti başlat
Bize yazabilirsiniz
Merhaba,
size nasıl yardımcı olabiliriz?